Specjalistą świadczącym wsparcie z zakresu diagnostyki oraz leczenia zaburzeń funkcjonowania m.in. przysadki mózgowej, nadnerczy czy tarczycy oraz hormonów, jest endokrynolog dziecięcy. Z jego pomocy należy skorzystać w sytuacji, gdy u dziecka występują zaburzenia wzrostu bądź wagi, a także w przypadku nadmiernego wypadania włosów, bądź występowania niepokojących zmian skórnych, które nie zawsze stanowią problem dermatologiczny.

Konsultacja z endokrynologiem, świadczącym wsparcie w gabinecie Rivermed, mieszącym się w Poznaniu, pozwoli wykryć wszelkie zmiany hormonalne oraz schorzenia, które nieleczone mogą prowadzić do rozwoju poważnych chorób.

 

Lek. Maciej Flader
Endokrynolog dziecięcy

Przyjmuje w środy 16:00 – 20:00

Rejestracja: tel. 692-132-092 recepcja

 

Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu (2006r). Specjalizację z pediatrii odbył w Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu (II Katedra Pediatrii, Klinika Endokrynologii i Diabetologii Wieku Rozwojowego)

Obecnie pracuje  w Klinice Endokrynologii i Reumatologii Dziecięcej w Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem:

– chorób tarczycy (nadczynność, niedoczynność, choroba Hashimoto, choroba Gravesa-Basedowa, zapalenie tarczycy) oraz innych chorób endokrynologicznych

 

Członek Polskiego Towarzystwa Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej

Autor, współautor wielu publikacji naukowych z zakresu endokrynologii.

Konsultacja endokrynologa dziecięcego (pierwsza wizyta) – 200 PLN

Konsultacja endokrynologa dziecięcego (kolejna wizyta) – 160 PLN

(w cenę wliczony jest koszt wykonania badania USG, jeśli jest taka potrzeba)